Hlavní menu

Zeptejte se odborníka

    Zaslat nový dotaz » .

prostup pro turbokotel07.08.2018, 00:27
Dobrý den, máme na střeše KM betu 20 let starou, potřebujeme přemístit a vyměnit kotel, lze sehnat tašku s prostupem, která nám bude pasovat do stávající krytiny? Děkuji za odpoveď
Alena
Dobrý den. Na starý model tašek KMB BETA již bohužel taška odkouření turbokotle není k dispozici. Jediné řešení od nás je, pořídit si nový model tašky pro turbokotel a stávající tašky okolo dle potřeby přiříznout, aby se dala osadit do plochy střechy (nový model má o cca 6 mm větší krycí šířku). Další možností je, vše řešit klempířsky.
taška odvětrávací05.08.2018, 15:45
Dobrý den, lze použít novou tašku odvětrávací na střechu se starou taškou KMB Beta (r.v.2003).Popřípadě lze ještě někde koupit starou odvětrávací tašku.(višeň) Děkuji.
tomáš
Dobrý den. Taška odvětrávací (betonová i plastová) k současnému modelu tašek KMB BETA není kompatibilní ke starému modelu tašek KMB BETA vyráběných do roku 2008 (jiná krycí šířka). Pro starý model tašek Vám můžeme dodat pouze plastovou tašku odvětrávací (v objednávce je nutné uvést požadavek na starý model tašky). Pro podrobné informace jak a kde tašku pořídit ve Vašem okolí, kontaktujte našeho regionálního manažera.
střešní taška18.07.2018, 12:41
Taška kabelových prostupů Taška plastová anténní Taška betonová anténní Vše KM BETA Dobrý den, jsou tyto tašky vhodné pro sklon střechy 14. stupňů.
Wagner Jiří
Dobrý den, Taška kabelových prostupů je pro sklon 12-90 Taška plastová anténní 22-50 Taška betonová anténní 22-45
barva tašek Elegant cihlová11.07.2018, 21:37
Dobrý den, jaké RAL barvě nejblíže odpovídá váš typ tašky KM Beta Elegant cihlova? Děkuji.
Peter
Dobrý den. Povrchové úpravě střešních tašek ELEGANT CIHLOVÁ nejblíže odpovídá odstín dle RAL 8004.
Výška umístění držáku hřeb. latě09.07.2018, 14:48
Dobrý den. Jak vysoko nad vrchol krokví se umisťuje držák hřebenové latě? Spodní část "U" profilu držáku od vrcholu krokví? Latě pro tašky jsou na obou stranách od vrcholu 30 mm. Pod hřebenáč chci použít "Univerzální pás Beta Rol celoměděný". Děkuji
Petr Vymětal
Dobrý den. Umístění hřebenové latě se řídí podle potřebné vzdálenosti hřebenáče od tašek a liší se podle spádu střechy. Hřebenáč by měl být vzdálen od plochy krytiny cca 10 mm, tak aby byla umožněna dilatace mezi krytinou a hřebenáčem. Zároveň musí dostatečně přidržovat větrací pás nebo kartáčovou lištu hřebene a umožnit odvětrávání.
Návaznost staré KMB Beta na novou09.07.2018, 14:30
Dobrý den, dá se napojit nová taška KMB Beta na "starou" tašku KMB Beta (z r. 2000). Navazují bez potíží tyto dvě tašky na sebe vodorovně i svisle? Potřebuji rozšířit střešní plochu. Děkuji.
Petr Vymětal
Dobrý den. Nový model střešních tašek KMB BETA a starý model se v ploše, nad a pod sebou kombinovat nedají ( mají rozdílnou krycí šířku i částečně tvar ), pouze je možné je dát vedle sebe v celých svislých řadách ( vlevo a vpravo). Máme ještě na skladě tašky starého typu, ale již velmi omezené množství doplňků, barev a povrchové úpravy. Pro informace kontaktujte našeho zástupce v regionu.
Rozteč latí u tašky KMB ROTA27.06.2018, 17:09
Dobrý den, jaká je rozteč latí u zmíněné tašky KMB ROTA?
Pavel
Dobrý den. Rozteč latí pro střešní krytinu KMB ROTA je 396 až 416 mm podle sklonu střechy. Veškeré podrobnosti k montáži krytiny najdete v naší technické příručce, která je k prohlížení i ke stažení na našich webových stránkách.
dota na kalkulaci19.06.2018, 23:24
V kalkulačním souboru jsou uvedeny položky 7.I Taška větrací za 177,1 11.VI Taška betonová odvětrávací - komplet za 1 121,00 co obsahuje položka komplet ? děkuji za odpověď
Šťovíček
Dobrý den. Položka ceníku 11.6 Taška betonová odvětrávací - komplet, obsahuje tašku s odvětrávacím komínkem a flexibilní hadici pro připojení na stoupací potrubí.
Štítek \03.06.2018, 09:46
Dobrý den, chtěla bych vědět, zda Štítek "CE označení shody" ,je uveden na každkém výrobku, potažmo na každé tašce. Děkuji Šepitková
Šepitková
Dobrý den. CE štítek je umístěný na balení palety střešní krytiny. Na některých střešních taškách v paletě je také uveden v zámku kód, podle kterého se prostřednictvím našich webových stránek (sekce ODBORNÉ/CE-označení shody) dá konkrétní CE štítek dohledat.
KM BETA Hodonka Elegant hnědá30.05.2018, 09:56
Dobrý den,chtěla jsem se poradit . Dnes nám pokrývají střechu a nová krytina je zaprášená. Děkuji . V. Suchanová
V. Suchanová
Dobrý den. K zaprášení střešní krytiny při realizaci nejčastěji dojde při řezání tašek na střeše (doporučujeme řezat tašky mimo střešní plochu). Pokud se jemný prach přilepí vlivem vlhkosti, není již většinou možné jej ze střechy smýt. Zkuste ještě opláchnout proudem vody. V případě neúspěchu, je jediné řešení zaprášené tašky přetřít originální akrylovou barvou, kterou na tašky aplikujeme při výrobě. Je možné ji u nás také zakoupit.
další »»