KM Beta logo
1. září 2021

Objednej střechu a zažij dovolenou s KM BETA!

Objednej střechu a zažij dovolenou s KM BETA!
Pro realizační firmy

Buď jedním z prvních 20 pokrývačů, kteří objednají u našeho obchodního partnera v termínu od 1.9. - 7.9.2021 krytinu BETA v povrchové úpravě PRIMA nebo střešní krytinu ROTA v povrchové úpravě BRILIANT nebo PRIMA, na pokrytí střechy 100 a více m2 , a vyjeď s námi na zájezd do Chorvatska. 

Čeká tě relaxační zájezd do města Rabac v Chorvatsku, v termínu 15.9. - 18.9.2021. V průběhu něho načerpáš novou energii, navážeme nová přátelství a vezmeme tě na nezapomenutelný výlet lodí. Ubytování bude pro tebe vyhrazeno v chatovém komplexu kempu Oliva ve městě Rabac. Komplex je vzdálen pouhých 5 minut chůze od moře, které budeš mít na dosah. V průběhu pobytu se postaráme i o tvůj žaludek, bude pro tebe zabezpečena polopenze.

Dopravu budeš mít zajištěnou s odjezdem z ČR 15.9. ve večerních hodinách, přičemž 18.9 je odjezd z Rabacu. Pokud budeš chtít můžeš přijít vlastní dopravou. Je to zcela na tobě. Po celou dobu zájezdu ti vybavíme cestovní pojištění  a to včetně krytí onemocnění z důvodu nákazy COVID-19, toto pojištění pro tebe zabezpečíme nezávisle od způsobu dopravy, kterou si vybereš. 

 

Už se vidíš na pláži ve městě Rabac v Chorvatsku? 

Stačí si jen objednat alespoň jednu z výše zmíněných střešních krytin na střechu o velikosti 100 a vice m2 a zaslat nám vyfocenou objednávku na e-mail: asistent@kmbeta.cz. Poté zůstává jen čekat na potvrzení, že si právě ty mezi těmi prvními 20 pokrývači, kteří si s námi užijí pobyt v Chorvatsku. 

Pokud však objednávka nebude vyvezena do 31.12. bude vyfakturována cena zájezdu ve výši 8 000 Kč bez DPH.