KM Beta logo
15. červenec 2019

KMB SENDWIX – prvotřídní kvalita za dostupnou cenu

KMB SENDWIX – prvotřídní kvalita za dostupnou cenu
Obliba vápenopískového zdiva v posledních letech prudce stoupla. Mezi hlavní důvody patří optimální kombinace vysoké objemové hmotnosti bloků, mimořádné pevnosti, vynikajících akustických a akumulačních vlastností zdiva, a zároveň výborné tepelně izolačních vlastností zdicího systému KMB SENDWIX. To vše doplňuje také cenová dostupnost tohoto prémiového stavebního materiálu.

Společnost KM BETA, a.s. připravila pro letošní rok několik novinek v sortimentu vápenopískového zdiva KMB SENDWIX. Díky úpravě stávajících forem jsou již z výroby u většiny bloků vyznačeny vodící linky z vnější strany, díky čemuž lze velmi snadno kontrolovat správnost a kvalitu provedení zdění. Tyto linky na sebe navazují v celé svislici výšky zdiva a určují také převazbu jednotlivých bloků. Další výhodou těchto linek je znázornění polohy vnitřních elektrokanálků, které se využívají pro vedení elektroinstalace s minimální potřebou sekání svislých drážek.

Další novinkou je rozšíření stávající řady produktů KMB SENDWIX o novou skupinu bloků pro stěny šíře 150 mm (vč. překladů nebo zakládacích tepelně-izolačních prvků).

A co cena? Na zdicí bloky SENDWIX poskytujeme slevu 27 % a na ostatní slevu 25 %. Tak na nic nečekejte a nechte si od nás vypočítat spotřebu materiálu pro vaši novou střechu zde