KM Beta logo
8. září 2019

Zkušenosti našich partnerů

Zkušenosti našich partnerů
Přečtěte si zkušenosti našich obchodních partnerů, kteří projektují nebo staví z našich výrobků, konkrétně z naší betonové střešní krytiny, vápenopískových cihel SENDWIX, pálených cihel PROFIBLOK a suchých maltových směsí PROFIMIX.

 

"Se společností KM BETA se nám spolupracuje dobře a bez jakýchkoli problémů. Vaše výrobky jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Proto vaše výrobky rádi nabízíme. Jako výhody naší spolupráce považuji dostupnost materiálu a kvalitu."

Kamil Králík

 

"Důležitým důvodem mé spolupráce s KM BETOU je pro mě česká kvalita vašich výrobků a letitá tradice. Odebírám zboží přes obchodního zástupce a máme velmi dobré obchodní vztahy."

Pavel Kováč

 

"Materiály KM BETA používám v projektech již dlouhou dobu. Preferuji zdivo SENDWIX, krytinu KMB ROTA i KMB BETA a doporučuji tyto materiály všem svým klientům. I když se vyskytl nějaký problém na stavbě, podařilo se nám ho díky technické a obchodní podpoře vyřešit k spojenosti zákazníka. Výhoda je určitě technické poradenství – informovanost o novinkách, školení, pomoc při návrhu akcí, ale také oceňuji zpracování kalkulace materiálu již v počáteční fázi projektu, kdy se klient nejvíce zajímá, kolik bude stavba stát."

Alena Šilhánková

 

"Jako projektanti oceňujeme parametry vápenopískových cihel. Z druhé strany ze stavby se setkáváme i s připomínkami. Oceňuji podporu zejména v dostupných podkladech a přípravě rozpočtů. Váš rozsáhlý sortiment výrobků určitě pokryje potřeby našich klientů."

Tobiáš Tuček

 

"Oceňuji práci obchodně technického zástupce, který řeší dotazy, případně i přijede na stavbu a provede technickou instruktáž. S kvalitou zdicího materiálu SENDWIX jsem spokojený. S jinými výrobky zatím zkušenost nemám."

Jaromír Fialík

 

"Spojila nás myšlenka o využití SENDWIXU v kombinaci s českým výrobcem přes poradenství až po Centrum pasivních domů. Jde nám o podporu domácích produktů, konkrétně vápenopískových cihel."

Michal Čížek